Technologia NASA w basenach Hydropool

Zastanawiacie się, co sprawia, że baseny kanadyjskiej marki Hydropool, cechuje tak wysoka energooszczędność?

Czy wiedzieliście o tym, że Hydropool wykorzystuje tę samą technologię izolacyjną, która chroni astronautów NASA przed zimnem?

1. Twój basen z przeciwprądem Hydropool filtruje 100% wody co 45 minut. Oznacza to, że dysze czyszczące nie muszą wykonywać pracy z taką częstotliwością, jak w urządzeniach produkowanych przez konkurencję. Opatentowany system filtracji wody (Self-Cleaning System) marki Hydropool jest najwydajniejszym na świecie.

4

2. Twarda i solidna osłona izolacyjna bardzo dobrze zatrzymuje temperaturę. Została zaprojektowana z myślą o kanadyjskich zimach.

2

3. Potrójny koc termiczny – to zainspirowana przez NASA technologia. Wykorzystanie folii aluminiowej, która odbija ciepło w stronę minibasenu, specjalnego czarnego podkładu oraz rur pomaga zmaksymalizować absorbcję ciepła. To ta sama technologia jest wykorzystywana przez NASA w celu ochrony astronautów przed zimnej w przestrzeni kosmicznej.

1

4. Energooszczędne pompy, zaprojektowane są tak, aby wytworzyć wysokie natężenie przepływu przy niskim wydatkiem energetycznym, dzięki czemu filtracja wody jest o 26% bardziej wydajna niż w produktach konkurencji.

3

5. Optymalnie dostosowane sterowniki programujące temperaturę wody sprawiają, że Twój basen będzie automatycznie utrzymywał wybraną przez Ciebie temperaturę wody przy zachowaniu możliwie jak największej ilości energii.

6. Projekt oraz produkcja sprzętów marki Hydropool jest zgodna ze ścisłymi przepisami Kalifornijskiej Komisji Energetycznej (CEC – California Energy Commission).